E pabesueshme: Kënga e Klajdit dhe Besit e qetëson menjëherë beben që qanë (VIDEO)

By

Kënga më e re e Klajdi Harunit dhe Bes Kallakut, nuk po del të jetë fantastike pë të vallëzuar, por edhe për të qetësuar foshnjat.

Është tejet e habitshme se si kjo bebe sapo e dëgjon këngën ndalon së qari.

Në një video kjo vogëlushe shihet duke vajtuar, por me të dëgjuar këngën gjithçka bie në qetësi. /Prive.al

E pabesueshme se si kenga e Besit e Klajdit qeteson kete bebe!

A post shared by Prive.al (@prive.al) on

Artikuj të ngjashëm