Ermali bëhet romantik, urimi për ditëlindjen e gruas na emocionoi (FOTO)

By

Ermal
Fejzullahu ka zgjedhur fjalët më të mira për ta uruar bashkëshorten e tij për ditëlindje.

Këngëtari hyri
në Instagram për të postuar portretin më të bukur familjar dhe për t’i treguar
Arianës se sa e rëndësishme është ajo.

“Ndodh si sot qe une te bi ne kujtime dhe kuptoj,
qe jam njeriu më me fat , sepse kam ndarë jetën me gruan më te mrekullueshme qe
kam njohur. Urime ditëlindjen”, ka shkruar Ermali.

Ermali dhe
Ariana janë në pritje të fëmijës së katërt.

Urime./Prive.al

Artikuj të ngjashëm