E ke menduar veten këngëtare? Lori Hoxha përgjigjet dhe thumbon pak!

By

Ka jashtëzakonisht shumë famë dhe emri i saj lakohet si njëra nga vajzat më fashion shqiptare.

Meqenëse ka trashëguar pasuri të madhe nga i ati duke përfshirë edhe Top Median, Lori Hoxha medoemos do vishej firmato dhe në Shqipëri do sillte trendet e fundit të modës.

Blogerja e njohur, është pyetur nga ndjekësit e saj, nëse do i hyjë muzikës ngase disa parakushte tashmë i ka, e pasur, e famshme dhe e pashme!

Por është përgjigja e Lorit ajo që na habiti pak.

E ke menduar veten këngëtare? – ka qenë pyetja e dikujt prej ndjekësve.

“Nuk mund ta mendoj veten këngëtare. Këngëtare o je, o s’je. Unë nuk jam”, ka shkruar Lori Hoxha, duke thumbuar pak edhe vajzat shqiptare që iu futën muzikës pa shumë talent krah tyre. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm