Ronela Hajati tregon prapaskenat e klipit të ri: Shpirti ma di sa kemi qeshur

By

Këngëtarja e njohur shqiptare, Ronela Hajati, së fundmi ka ndarë me publikun disa nga prapaskenat e realizimit të klipit të saj më të ri, të titulluar “Do ta luj”.

Nëpërmjet një postimi në “Instagram”, është shprehur se pavarësisht lodhjes dhe punës së ngarkuar që bëhet për videoklipet, ajo e ka shijuar edhe është kënaqur.

“Shpirti ma di sa kemi qeshur atë ditë”, shkruan Ronela në videot e ngarkuara në rrjetin social.

Siç duket këngëtarja ka shumë dëshirë që të tregojë gjithmonë çfarë ndodh pas asaj që publiku shikon, duke qenë se dhe më parë nëpërmjet ‘Instagram’-it ajo shfaqi prapaskenat e këngës ‘Maje men’.

????

A post shared by RONELA (@ronelahajatiofficial) on

Artikuj të ngjashëm