Adelina Tahiri po rikthehet në muzikë por me një detaj shumë të veçantë në klip…

By

Adelina Tahiri po rikthehet më e fortë se kurrë në muzikë.

PRIVE merr vesh se ajo do të zhvendoset për pak muaj në Vjenë për të përfunduar klipin që ka nisur me një produksion bullgar.

Këngëtarja ka bashkëpunuar me Threedots për këngën.

Por, në klip, Adelina shfaqet më një detaj shumë të veçantë dhe për ta kuptuar se për çfarë po bëhet fjalë, klikoni videon e mëposhtme./Prive.al

Artikuj të ngjashëm