‘Zoti te bekofte biri im’ – urimi më i bukur për djalin vjen nga Adrola Dushi

By

Sot ka festë në shtëpinë e Adrola Dushit.

Modelja tregoi se sot feston ditëlindjen djali i tij Troi.

Adrola hyri në Instagram për të postuar një fotografi teksa e mbanë në krah djalin, dhe për t’i shkruar disa fjalë për të.

“Gezuar Ditelindjen, Jeta e mamit! Mu befsh MBRET, dhe JETA JOTE qofte e mbushur, vetem me dite te BARDHA! S’mund te besoj qe kaluan pese vite, nga dita qe kur TI erdhe ne jete, nga nje “MIUSH” i vogel, mu bere nje ” TROI” i madh! Oh, sa lumturi kam, kur me kap Doren dhe ma Puth, oh, sa te Adhuroj kur e ben kete Gjest, dhe Ndjej qe me don dhe me kupton akoma me shume, dhe je gjithmone me Mua, edhe kur s’jemi Prane!!! Ditet po kalojne shume shpejt, O MBRETI IM, por TI do te jesh gjithmone “MIU” i vogel, qe jep aq shume DASHURI dhe MIRESI!!! TI je Bekimi dhe Dielli qe Rrezaton per mua, o Biri im, TROI!!!! TI, pa folur, te ben te ulesh ne Gjunje, e te thuash cdo dite: ” FALEMINDERIT O ZOT”!!! ZOTI TE BEKOFTE, BIRI IM!!!”, ishte urime i modeles.

Postimi mori mijëra pëlqime dhe shumë komente./Prive.al

View this post on Instagram

Gezuar Ditelindjen, Jeta e mamit! Mu befsh MBRET, dhe JETA JOTE qofte e mbushur, vetem me dite te BARDHA! S'mund te besoj qe kaluan pese vite, nga dita qe kur TI erdhe ne jete, nga nje "MIUSH" i vogel, mu bere nje " TROI" i madh! Oh, sa lumturi kam, kur me kap Doren dhe ma Puth, oh, sa te Adhuroj kur e ben kete Gjest, dhe Ndjej qe me don dhe me kupton akoma me shume, dhe je gjithmone me Mua, edhe kur s'jemi Prane!!! Ditet po kalojne shume shpejt, O MBRETI IM, por TI do te jesh gjithmone "MIU" i vogel, qe jep aq shume DASHURI dhe MIRESI!!! TI je Bekimi dhe Dielli qe Rrezaton per mua, o Biri im, TROI!!!! TI, pa folur, te ben te ulesh ne Gjunje, e te thuash cdo dite: " FALEMINDERIT O ZOT"!!! ZOTI TE BEKOFTE, BIRI IM!!!

A post shared by ADROLA DUSHI (@adroladushi) on

Artikuj të ngjashëm