Gëzuar ditëlindjen RITA ORA

By

Rita Ora sot feston ditëlindjen e 28-të.

Kanë qenë prindërit e saj të Vera dhe Nick të cilët e uruan të parët, njofton Klan Kosova.

Ata hapën arkivat dhe postuan fotografi të Ritës kur ishte fëmijë.

“Urime ditëlindja vajzë. Shumë urime”, shkroi babai i saj.

Ndërkaq nëna tha: “Urime ditëlindja Zog”.

Ndryshe, Rita Ora ishte falënderuese ndaj fansave të saj dhe tregoi përmes një postimi cila ishte dhurata më e mirë që mori deri tani.

“Nata e kaluar ishte aq surreale për mua. Duke performuar për të gjithë fansat e mi, për disa që i njoh që nga albumi im i parë Ora dhe disa që sapo i kam takuar, por pa marrë parasysh ne jemi një familje e madhe. Kam fansat më të mirë në botë. Faleminderit të gjithëve për durimin, besimin, mbështetjen dhe dashurinë tuaj. Tani le të ngrihet Phoenix. Dhurata më e mirë e ditëlindjes që mund të kërkoja ndonjëherë, shkroi Rita poshtë një postimi të bërë në Instagram.

View this post on Instagram

Last night was so surreal for me. Performing for all of my incredible fans some I recognise from my first album ORA and some I just met but regardless we’re one huge family and putting on that show for you for free last night at the venue I performed at for the first time ever when I was 16 years old was just insane. #westlondongal Complete full circle to be there again with my new album Phoenix and singing some new records for you for the first time ever. I have the best fans in the world thank you all for your patience, belief, support and love. Now let the Phoenix Rise…🦅 best birthday present I could ever of asked for. ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ #Phoenix out now everywhere!!

A post shared by RITA ORA (@ritaora) on

Artikuj të ngjashëm