Zogu i Tiranës i grimuar zbulon të dashurën

By

Një pamje jo të zakontë kishte zgjedhur këtë mëngjes Zogu i Tiranës i cili u shfaq në ekran së bashku me partneren e tij.

I përgatitur për të rrëfyer dashurinë e tij me bjonden Angela, Zogu tha se ata kishin 5 vjet bashkëjetesë dhe se për Krishtlindje ai do të shkonte tek shtëpia e vajzës për t’i kërkuar dorën zyrtarisht shkruan Lapsi.

Aldo e pyeti Zogun se pse kishte vënë aq shumë ‘make up’, ndërsa ai sqaroi se njerzit duhet të kuptojnë se buzët e lyera, sytë dhe faqet e skuqura, quhen grim televiziv dhe kjo pamje nuk ka të bëjë me prirjet e tij seksuale. /lapsi.al/

Artikuj të ngjashëm