‘Zemrën maje’, kënga më e re e Stresit

By

Reperi i njohur Stresi ka publikuar sot pasdite projektin e tij më të ri të shoqëruar videoklip.

Kënga e re e Stresit titullohet “Zemrën maje” dhe ka tekst të shkruar nga nga vet reperi, producent i këngës është këngëtari Irkenc Hyka, ndërsa videoklipi mban vulën e nga Riccardo Moka.

Ndiqeni të plotë më poshtë dhe na thoni përshtypjet tuaja. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm