“Zemrën dhe barkun plot” – Dua Lipa shumë e entuziazmuar për arritjen e re të të dashurit

By

Kushdo që do të mësojë receta të reja gatimi, ndoshta duhet të interesohet për librin e dhëndrit kosovar, britanikut Isaac Carew.

I dashuri i këngëtares së famshme Dua Lipa, e ka pasur dje promovimin e librit të tij më të ri i cili përmban shumë receta gatimi, meqë ai është kuzhinier.

Dhe Dua s’mund të ishte më e lumtur se kaq, dhe ka thënë se tani e ka zemrën plot, por edhe barkun.

“Zemrën dhe barkun plot. Shumë krenare me dashurinë time. Ai po e lanson librin e tij dhe nëse nuk e keni porositur ende, detajet i keni në Instagramin e tij”, ka shkruar këngëtarja, duke e mbështetur shumë punën e të dashurit.

Artikuj të ngjashëm