Zemër, shpirt e loçkë për nënat e tjera, por ja si e thërret Tuna – Tianin! (FOTO)

By

Loçka ime, shpirti im, zemra ime, më i miri apo më e mira e nënës, janë zakonisht epitet që mamatë ua vënë fëmijët e tyre si adresim dashurie.

Por këta mbiemra nuk vlejnë për këngëtaren Tuna Sejdiu.

Këngëtarja e cila ka një vit që është bërë nënë për herë të parë, ka një mbiemër shumë të veçantë me të cilin e thërret të birin Tianin për t’ia shprehur dashurinë.

“Bubba ime”, ka shkruar Tuna në një postim, ku thotë se i biri po i mungon.

E meqenëse këngëtarja ka nisur punën për projektet e reja, me siguri se ka qëndruar larg nga i biri për një kohë, dhe tashmë po ia ndien mungesën. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm