Pamje nga klipi i ri i Morena Tarakut (VIDEO)

By

Morena Taraku ka publikuar një video të shkurtër në llogarinë e saj në Instagram, pjesë nga klipi i saj i ri i cili është xhiruar në Turqi.

Këngëtarja dhe modelja është bërë bashkë me DJ PM dhe DJ Dagz për projektin e ri i cili mbanë titullin “Femnat”.

Kënga do të publikohet në fund të këtij muaji, saktësisht më 30 maj.

Morena po jeton në Turqi tash e disa muaj./Prive.al

https://www.instagram.com/p/BjCrJ3pFFqo/

Artikuj të ngjashëm