Zbulohet skema e pa rrëfyer e dashurisë së Edona James (FOTO)

By

Modelja erotike Edona James, ka qenë mjaft aktive me publikimin e fotove duke shijuar pushimet me të dashurin e saj.

Komentet kanë qenë nga më të ndryshmet mirëpo nuk u diskutua për atë se kush është i dashuri përkrah saj teksa pozojnë në mënyrë mjaft provokuese.

Shumë kush mund ta pandehë atë si një të dashur të ri, por imazhe të publikuara nga prive.al e tregojnë krejtësisht të kundërten.

I dashuri që shihet në imazhet e publikuara nga Edona është burri i saj me të cilin ishte martuar vite më parë dhe pastaj ishte ndarë.

Siq duket ata janë ribashkuar përsëri dhe po shijojnë momente majft të bukura bashk./PRIVE.AL/

92e3d1a78896b6d2b38d2475b67e84114e305af695c8636b809dcb3a99c7a246_full

7acb63b0486cb6ba6b434cde5d7cb2d8706767a35f07a498588e45998a70173e_full

198c0cf869fcc28b49db41e85be2c392b5d022e935b56a91144a3451ea92f9d8_full

 

Artikuj të ngjashëm