Enxhi ka një lajm të ri për fansat e saj (VIDEO)

By

Ky muaj sjellë shumë këngë të reja.

Pas pauzës që kanë pasur këngëtarët shqiptarë, pas një sezoni shumë të ngjeshur veror me koncerte dhe projekte të shumta, është koha për këngë të reja.

Enxhi – artistja nga Shqipëria ka njoftuar se diçka e re mund të vijë së shpejti.

Ajo postoi pak sekuenca nga projekti i fundit me titull “Ti” duke pyetur më pas ndjekësit ‘kush është gati për këngë të reja?’.

Artistja nuk zbuloi shumë por mjafton fakti për fansat e saj, se këngëtarja për pak kohë vjen me projekte muzikore./Prive.al

Artikuj të ngjashëm