Zbulohet shtatzënia e konkurentes në programin e Marinës

By

Edhe sonte ka vazhduar një puntatë e programit ‘C’est la vie’ në Klan, moderuar nga Marina Vjollca.

E ky episod ishte pak më i veçantë për faktin se u bë i ditur një zhvillim i veçantë.

Një prej konkurenteve, politikanja Erisa Xhixho zbuloi se është shtatzënë, në pritje të fëmijës së dytë.

Nënkryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim në pak muaj, do e bëj me vëlla ose motër, djalin e saj Henrin.

Urimeve të shumta në spektakël dhe rrjete sociale, ju bashkangjitemi edhe ne! /Prive.al/

??❤️?

A post shared by Erisa Xhixho (@erisaxhixho) on

Oooo cfare lajmi i bukur? @erisaxhixho

A post shared by Marina Vjollca (@marina_vjollca) on

Artikuj të ngjashëm