Edhe një këngëtare e famshme shqiptare po bëhet prezantuese!?

By

Vëmendje!

Prezantimit po i shtohet edhe një këngëtare shumë e njohur për publikin shqiptar.

Zaimina Vasjari ka tërhequr vëmendjen e fansave me një projekt të ri i cili do të transmetohet së shpejti në ekranet shqiptare.

Këngëtarja dhe gazetari Olti Curri kanë bërë me dije përmes rrjeteve sociale se shumë shpejt fillon emisioni i parë në Shqipër për make-up dhe sipas të gjitha gjasave, këtë emision do ta udhëheq Zaimina.

Make-Up artisti më i mirë do të zgjidhet nga Master Class Albania, ndërkaq fituesi do të marrëursë në njërën nga shkollat më të mira në Dubai.

Nuk ka detaje të tjera në lidhje me këtë emision, kur bëhet fjalë për datën apo orën e nisjes./Prive.al

Artikuj të ngjashëm