Zbulohet kush është vajza misterioze krah Majk?

By

Statusi personal i Majkit është rikthyer në vëmendje.

Prive solli mbrëmë në rubrikën “E vërtetë, e pavërtetë”  pamje të reja të reperit me atë që po dyshohet si e dashura e tij, në Gërmi.

E ata nuk janë ndarë as përgjatë kësaj fundjave dhe falë postimeve të përbashkëta, është kuptuar edhe identiteti i vajzës!

Ajo quhet Elona dhe gjatë ditës në Instagram ka postuar fotografi nga i njëjti vend me reperin.

Pak pas këtij zhvillimi, ajo ka fshirë llogarinë në Instagram dhe momentalisht nuk mund të gjendet nga ndjekësit. /Prive.al

No description available.

Artikuj të ngjashëm