Gjithë sytë drejt linjave të Ryvës (FOTO)

By

Në fillim të muajit qershor, këngëtarja Ryva Kajtazi u bë nënë për herë të dytë.

Këtë periudhë pas ardhjes në jetë të djalit, Fronit, ajo e ka kaluar larg syrit të publikut.

Por me vjeshtën dhe xhirimet e vitit të ri në prag, këngëtarja po i rikthehet dalëngadalë rutinës së saj.

Ajo është shfaqur në fotografinë e fundit në Instagram e kuruar ku ka spikatur me linjat e saj të përkyera vetëm pak muaj pas lindjes së djalit.

Foto i thotë të gjitha. /Prive.al

View this post on Instagram

A post shared by Ryva Kajtazi (@ryva_kajtazi_) on

Artikuj të ngjashëm