Pasojnë çarjet në familje: Kim Kardashian e largon nga Instagrami dhëndrin Tristan Thompson

By

Të hënën në mëngjes, Kim Kardashian West, e ka larguar nga instagrami zemërthyesin e motrës së saj.

Kim i ka bërë unfollow Tristan Thompson, partnerit të motrës së saj Khloe Kardashian dhe Thompson nuk ka vonuar t’ia kthejë nderin menjëherë.

Kim është e vetmja që i ka bërë unfollow 27 vjeçarit, përderisa pjesa tjetër e familjes Khloé, Kourtney Kardashian, Kendall Jenner, Kylie Jenner, dhe Kris Jenner e kanë ende në rrjete sociale.

“Mendoj se ajo vetëm dëshiron që t’i qartësojë mendimet në kokën e saj dhe dëshiro të kalojë kohë e vetme me të bijën”, ka thënë Kim, e ftuar në emisionin e Ellen Degeneres të hënën mbrëma. /Prive.al

The 37-year-old mother-of-three said: 'I think she just wants a clear head and just wants to be alone with her [18-day-old daughter True] and figure that out. She's still [in Ohio] and she wanted to have some alone time with the baby and you know, figure out what her next steps are. I think it must be so hard to have your heart broken and fall in love all in a day or two'

Artikuj të ngjashëm