Zbulohet enigma e Skivit!

By

Reperi Visar Shala tash e një kohë po punon në albumin e ri të cilin e ka finalizuar dhe pritet ta publikoj në një periudhë të shkurtër kohore.

Duke qenë se data e lançimit është çdo herë e më afër, Skivi pak nga pak ka nisur të zbuloj detaje.

Në rrjete sociale, ai ka postuar foto jo shumë të qarta nga ajo që supozohet se është ballina e albumit.

Në të, dominuese është ngjyra e kaltërt teksa reperi e ka personalizuar pak edhe dashurinë e tij për kryeqytetin, Prishtinën duke vendosur detaje identifikuese të kryeqytetit. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm