Butrint Imeri zotohet – Kënga e re do jetë ‘bombë’

By

Këngëtari i famshëm kosovar Butrint Imeri, siç paralajmëroi edhe Prive ditë më parë, po sjellë këngë me një artist zviceran.

Kënga do punohet nga producenti kosovar Big Bang në studion e tij Red Box Entertainment, ndërsa duhet theksuar se nga kjo studio kanë dalë plot hite si “Zemër” e Dhurata Dorës e të tjera.

Dhe kënga e re e Butrintit, siç duket ka përmasat e një hiti, ngase këngëtari është zotuar në profilin e tij në Instagram se do të jetë bombastike.

Artikuj të ngjashëm