Zbulohet edhe një bashkëpunim mes artistëve shqiptarë

By

Vera ka ardhur dhe bashkëpunimet mes artistëve shqiptarë këtë sezonë nuk kanë të ndalur.

Pas shumë bashkëpunimeve që janë publikuar deri më tani, edhe plot bashkëpunime të tjera po i presim në ditët në vijim.

I fundit duet që u zbulua dhe do të lansohet është ai mes Bardhit dhe Cricket.

Ky duet u bë i ditur përmes një postimi në Instagram. Detaje të tjera nuk u dhanë por na mbetet t’i kuptojmë në ditët në vijim. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm