Babai tha se do ta takojë pas 20 vitesh, flet nëna e Edona James

By

Se Edona James është senzacion, kjo nuk diskutohet.

Në vetëm tre javë në Big Brother VIP ajo ia ka dalë të bëhet ndër personat më të komentuar.

Por si po shihet e gjithë kjo në sytë e nënës së saj?

Për herë të parë ekskluzivisht ajo ka folur për Prive mbi rrugëtimin e Edonës në shtëpinë më të famshme dhe jo vetëm.

Nëna e Edonës komentoi edhe deklaratat e ish-bashkëshortit të saj që u shpreh se do ta takojë Edonën pas 20 vitesh.

Detajet ua sjell materiali në vijim. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm