Zbulohet bashkëpunimi i ri i Violetë Kukajt dhe është dikush shumë i veçantë

By

Violeta Kukaj ekzaltoi fansat e saj kur paralajmëroi bashkëpunimin e ri.

Ajo nuk zbuloi se me kë po sjell duet dhe ngacmoi fansat e saj duke i ftuar të hamendësonin se me kë po sjell bashkëpunim.

Prive zbulon se në fakt bashkëpunëtorja e saj në këngën e re nuk është askush tjetër pos Njomza Retkoceri, vajza e saj.

Kënga e re do të publikohet me datë 27 nëntor në ora 17:00 dhe mban titullin “Si dy shoqe”. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm