Zbulohen detajet e publikimit për bashkëpunimin mes Dafinës dhe Yllit

By

Lajmi se Yll Limani dhe Dafina Zeqiri po vinin me një bashkëpunim, emocionoi shumë nga fansat e artistëve.

Para pak ditësh dyshja publikuan disa sekuenca të shkurtra të asaj që do të jetë videoklipi i ri.

Ndërsa sot u zbulua edhe data  kur dyshja do të lansojnë bashkëpunimin.

Numërimi fillon mbrapsht për këngën dhe videoklipin që do të publikohen nesër në ora 18:00. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm