Ja çfarë do të ndiqni këtë të shtunë në Prive

By

Kjo javë në Prive, vjen e nxehtë dhe me plot materiale ekskluzive.

Robert Berisha tregon për dëmet e të qenurit i famshëm.

Në intervistë vjen edhe Engjëllusha Salihu ku tregon me përballjen e saj me paragjykimet.

Intervista më e shkurtër e Prive “60 sekonda” është rezervuar për aktoren Fiona Gllavica.

Reperi Blleki ja qet pikën në intervistën “Qitja pikën”.

Këto e shumë eksluzivitete e të pathëna vetëm në Prive. Ndiqeni promon më poshtë:

Ndiqeni Prive në ora 19:00 në Klan Kosova me Liberta Spahiun, e po ashtu live edhe në Youtube në kanalin zyrtar të Prive. /Prive.al

 

 

Artikuj të ngjashëm