Zajmina Vasjari së shpejti me këngë të re.

By

Ende pa shijuar mire suksesin e këngës “Me u kthy” këngëtarja Zajmina ka filluar punimet e këngës së saj me te re.

Edhe pse së fundmi ajo u pa kryesisht me bashkëpunime kësaj rashe ajo vjen solo.

Në emisioni Prive mësuam që gjirimet e videoklipit kanë filluar në këtë muaj dhe shumë shpejt kënga edhe do lançohet./PRIVE.AL/

Artikuj të ngjashëm