Mozzik dhe Getinjo sërish në bashkëpunim dhe ne mezi po presim

By

U konfirmua! Dy vëllezërit reperë po rikthehen me një bashkëpunim.

Lajmi u dha në rrjete sociale, nga Getinjo dhe Mozzik që ndanë video dhe fotografi në Instagram.

Sipas përshkrimit të Getinjos kënga e re titullohet “Totorino” mirëpo detaje të tjera të publikimit nuk janë bërë të ditura ende.

Mirëpo, ajo që vëllezërit kanë përgatitur vjen së shpejti… /Prive.al

View this post on Instagram

A post shared by MOZZIK (@mozzik)

Artikuj të ngjashëm