Zaimina i rikthehet pozave para aparatit: Shkëlqen në Turqi (FOTO)

By

Ardhja në jetë e vajzës së parë, Khloe, e pasivizoi pak nga paraqitjet publike.

Zaimina Vasjari që setet e reja fotografike dhe postimet i bënte pothuajse në baza ditore, u distancua pak me të marrë epitetin e mëmësisë.

Por, nuk ka vonuar shumë që Zai t’i rikthehet avazit të vjetër.

Ajo ka marrë rrugë drejt Turqisë bashkë me bashkëshortin, Klodin ku ka realizuar sete fotografike me fustanet e dyqanit të saj.

Sytë drejt Zaiminës që rrezaton me bukurinë, pa dyshim! /Prive.al

?

A post shared by Zaimina Vasjari (@zaimina_vasjari) on

???

A post shared by Zaimina Vasjari (@zaimina_vasjari) on

?

A post shared by Zaimina Vasjari (@zaimina_vasjari) on

Artikuj të ngjashëm