Bashkëpunim surprizë nga dy prej artistëve më të pëlqyer shqiptarë

By

Mbrëmja e kaluar shënoi konfirmimin e një bashkëpunimi i cili shumë shpejt do të jetë i gatshëm për publikun shqiptar.

Bëhet fjalë për projektin e ri të reperit Elinel dhe këngëtares nga Shqipëria, Besa Kokëdhima.

Lajmi fillimisht u bë i ditur nga vetë Besa që pas lansimit të projektit ‘Kokëfortë’ por së fundmi Elinel i dha vulën një gjëje të tillë.

Bëhuni gati, diçka shumë e bukur po vjen nga dyshja. /Prive.al/

 

Artikuj të ngjashëm