Vazhdon shëtitja e Andrrës e Sinanin: Me cilin çift u bënë bashkë tani?

By

Nisi si një tur në Singapor me rastin e ditëlindjes së Andrrës por befasia e Sinanit nuk mbaroi me kaq.

Pas disa ditëve në destinacionin e njohur aziatik ata kanë vendosur të shkojnë më tej në hemisferën jugore.

Çifti po shijon disa ditë në Syndey të Australisë ku duket se janë bërë bashkë me një tjetër dyshe të njohur, Silva Gunbardhi e Dafi Derti.

Duket se koncertet kanë bashkuar artistët në atë zonë që mes tjerash, krahas punës, të shijojnë bukuritë dhe aventurat që t’i ofron Australia e largët. /Prive.al

?⚫️ ?? @sinanhoxha_

A post shared by SILVA GUNBARDHI (@silvagunbardhi) on

Dite e bukur ⛵️☀️☀️ @andrradestani @sinanhoxha_ @dafiderti

A post shared by SILVA GUNBARDHI (@silvagunbardhi) on

Artikuj të ngjashëm