Young Zerka beson ‘deri diku’ në martesë

By

Këngëtari korçar, së fundmi erdhi në një intervistë për Prive.

Ai u përgjigj në pyetjet e intervistës më të shkurtër, “60 sekonda”.

I pyetur për martesën ai thotë se beson ‘deri diku’, dhe nuk qartëson më tepër se ç’do të thotë kjo.

Këngëtari që shpesh herë përflitet për një lidhje me Ronela Hajatin, u përgjigj edhe në pyetje tjera duke na zbuluar ende më shumë.

Ndiqni të plotë intervistën në videon e mëposhtme./ Prive.al

Artikuj të ngjashëm