Yllka Gashi i uron ditëlindjen një personi mjaft të veçantë për të (FOTO)

By

Aktorja e njohur Yllka Gashi përkundër pasivitetit në fushën e artit një gjë të tillë nuk mund ta themi për rrjetet sociale të cilat i frekuenton shumë dhe është mjaft aktive me postime të ndryshme.

Sot ka qenë një ditë mjaft speciale për të pasi që nipi i saj kremton ditëlindjen e urimi nga ana e saj nuk mund të mungonte asesi.

Ajo e ka krahasuar dashurinë e madhe për të njejt me atë të vajzës së saj e një gjë e tillë do të thotë shumë edhe për nipin i cili nuk ka nxituar ta falënderoj tezen për këtë urim. /Prive.al/

Ky është edhe postimi i plotë nga ana e aktores së njohur:

“Urime ditelindja Poni jem! Ti je fmija qe ma ka zgju amesine ne permasa gati te barabarta me Ninen teme! Te du ma shume se qe ti munesh me imagjinu! I bofsh 100 vjet t’shnetshmet’gzushme!@_dinajeti #mynephew#myfirstendlesslove” 

 

 

Artikuj të ngjashëm