Ylli rikthehet te Tuna, por kjo e fundit ka diçka për të thënë

By

Muajve të fundit vluan në portale pikëpyetjet e hipotezat për një relacion që tejkalon miqësitë mes Tuna Sejdi dhe Yll Limanit.

Megjithatë, edhe pse të pandarë për muaj rresht, javëve të fundit dyshja nuk u panë bashkë çka ndikoi që të shkruhet për ‘tradhëti’.

E pikërisht në lidhje me thashethemet e tilla, këngëtarja e ‘Dy tima’ ka ironizuar duke u tallur në rrjete sociale kur kolegut i ka dhënë epitetin e një tradhëtari.

Kujtojmë se shumë shpejt nga dyshja pritet bashkëpunimi i parë i përbashkët që vetëm si ide është mirëpritur tejmase nga fansat. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm