Këngëtarja e njohur bëhet nënë për herë të dytë

By

Këngëtarja amerikane Mandy Moore ka mirëpritur fëmijën e saj të dytë, një djalë, me bashkëshortin Tylor Goldsmith. Tashmë nëna e dy fëmijëve ndau lajmin në Instagramin e saj: “Ozzie është këtu! Oscar Bennett Goldsmith mbërriti pak vonë, por me shumë guxim (dhe një lindje më e lehtë/më e shpejtë se vëllai i tij i madh, shumë për kënaqësinë e prindërve të tij”).

Në postimin e saj, ajo shkroi mbi dashurinë që kanë për djalin e tyre të porsalindur. “Çdo fjalë e urtë është e vërtetë: zemrat tona janë dyfishuar në madhësi dhe menjëhershmëria e dashurisë është mahnitëse,” tha Mandy. “Ai është përtej fjalëve dhe ne jemi shumë mirënjohës për familjen tonë prej katër anëtarëshe!”

View this post on Instagram

A post shared by Mandy Moore (@mandymooremm)

Mandy, 38 – e cila u martua me këngëtarin Dawes në vitin 2018 – së pari njoftoi shtatzëninë e saj gjatë verës, vetëm disa ditë pasi i erdhi fundi emisionit të saj hit në NBC, This Is Us.

 

Artikuj të ngjashëm