Ylli i boksit lëndohet rëndë në një aksident automobilistik

By

Ylli I boksit, Errol Spence Jr është lënduar rëndë në një aksident automobilistik të enjten në mëngjes, në Dallas, Texas.

Boksieri 29 vjeçar raportohet se po ngiste në shpejtësi të madhe kur makina e tij u rrotullua disa herë, njofton TMZ, transmeton Prive.al.

Ajo u nxor nga makina dhe nuk e kishte të vendosur rripin e sigurisë në momentin e përplasjes. Policia thotë se ai pritet të mbijetojë.

Të tjera detaje ende nuk janë bërë të ditura.

Image result for Errol Spence Jr

Artikuj të ngjashëm