Adelina Tahiri jo vetëm këngëtare! Kjo është sipërmarrja e re e saj

By

Këngëtarja Adelina Tahiri duket se është gati për një sipërmarrje të re e cila nuk lidhet me muzikën.

Tahiri ka vendosur ta shtrijë aktivitetin e saj në një fushë pak të lëvruar në të cilën po e bën ‘sefte’ prej këngëtareve shqiptare.

Fjala është për linjën e saj të personalizuar të këpucëve ‘Shoes by Adelina’ të cilat pritet të lansohen shumë shpejt.

Krijimi i brendit dhe detajet e tjera vetëm se janë përfunduar dhe lansimi zyrtar duket të jetë vetëm çështje kohe. /Prive.al

View this post on Instagram

Comming Soon…👠

A post shared by @ shoesbyadelina on

Artikuj të ngjashëm