Ylli dhe Linda komentojnë Shqipen, ja çfarë thonë

By

Dy banorët e Big Brother VIP Kosova, Ylli dhe Linda kanë bërë një bisedë së bashku.

Ata ndër të tjera edhe kanë komentuar veprimet e Shqipes, përcjell Klankosova.tv.

Për të dëgjuar komentimet e tyre, klikoni videon e mëposhtme:

Artikuj të ngjashëm