Ylli, banori i radhës në shtëpinë e BBVK

By

Banori i radhës që i bashkohet të tjerëve në shtëpinë e BBVK është Ylli.

Shihni më poshtë videon e tij prezantuese.

Spektakli i parë ‘Prime’ nisi nga ora 21:00, derisa i njëjti do të transmetohet ekskluzivisht në ekranet e, ArtMotion dhe në Youtube në kanalin zyrtar të Klan Kosova.

View this post on Instagram

A post shared by Big Brother VIP Kosova (@bigbrothervipkosova)

Artikuj të ngjashëm