Ylli amerikan njofton largimin nga muzika përmes një turneu lamtumirës

By

Teyana Taylor ka njoftuar turneun e saj lamtumirës.

Këngëtarja dhe aktorja 30-vjeçare njoftoi në dhjetor se do të tërhiqet nga muzika për shkak të ndjenjës se “anashkalohet” si artiste.

Dhe ylli i “Coming 2 America” ​​i cili publikoi këngën e tij të parë, “Google Me”, në vitin 2008, do të nisë një turne të fundit në të gjithë Amerikën e Veriut në “Turneun e lamtumirës të petalit të trëndafilit të fundit” këtë nëntor.

Turneu fillon më 7 nëntor në San Francisko dhe përfundon më 30 nëntor në Atlanta.

Artikuj të ngjashëm