Pse bikinet e Rita Orës janë gjithmonë të vogla? (FOTO)

By

Rita Ora edhe njëherë ka veshur bikine që zbulojnë shumë gjoksin e saj.

Ylli i muzikës pop duket se gjithmonë zgjedhë bikine që janë shumë më të vogla se sa gjoksi i saj.

Në pushimet që po i kalon në Ibiza të Spanjës, Ora ka postuar disa fotografi nga një jaht ku shihet e veshur me bikine ngjyrë të zezë – pjesa e sipërme White Fox’s “Newport” (54.95 dollarë) dhe pjesa e poshtme “Itsy” (39.95 dollarë).

https://l.instagram.com/?u=https%3A%2F%2Fwww.instagram.com%2Fp%2FB0yx8CyDsAN%2F%3Futm_source%3Dig_embed&e=ATPx42jyN0cL__ZWu_DQNIaRFNsKQTJQJ_pEgCNro8JgmMZEMCguN2u890wlWVpGXlZWUF92

Këto fotografi që tregojnë qartë që bikinet e sipërme nuk janë të duhurat për gjoksin e 28 vjeçares kanë nxitur reagime të fansave.

“Bikinet nuk të binë tamam”, ka shkruar një komentues derisa një tjetër duket se e ka këshilluar diçka Orën.

“Mendoj se bikinet janë të vogla për ty. Ndoshta herën tjetër duhet të mos blesh më bikine në seksionin e fëmijëve, por te ai i të rriturve”.

Por, shqetësimet e fansave nuk e kanë ndalë Rita Orën që ta shijojë vikendin plot me diell.

Më poshtë gjeni disa fotografi që tregojnë se Rita Ora vesh pothuajse gjithmonë bikine shumë më të vogla se sa madhësia e gjoksit të saj – ndoshta e ka pikë të dobët një gjë të tillë.

rita ora too small bikini instagram

rita ora too small bikini instagram

rita ora too small bikini instagram

rita ora too small bikini instagram

rita ora too small bikini instagram

rita ora too small bikini instagram

rita ora too small bikini instagram

rita ora too small bikini instagram

rita ora too small bikini instagram

rita ora too small bikini instagram

Artikuj të ngjashëm