Xhuli thotë se ka frikë nga komplikimet e shtatzënisë (VIDEO)

By

Xhuli ka thënë se ka frikë nga komplikimet e shtatzënisë në bisedën me Anën dhe Artanin.

Ndonëse ajo tha se është gjëja më e bukur që mund t’i ndodh një gruaje, komplikimet e frikësojnë atë, por jo edhe procesi, njofton Klankosova.tv.

Ndiqni bisedën e plotë në videon e mëposhtme.

Artikuj të ngjashëm