Ribashkimi: Çka po ndodh mes Gjirës dhe të dashurit?!

By

Shumë çifte janë krijuar në shoubizin shqiptar kohëve të fundit.

Por, paralelisht pati edhe mjaft ndarje.

Një prej tyre ishte edhe ajo e Gjirës me futbollistin Ali Ibrahimi.

Pas mbi një viti të ndarë, dyshja i kanë dhënë edhe një shansë lidhjes së tyre së fundmi, siç edhe raportoi Prive.al.

E tashmë as vetë Gjira nuk po fshihet.

Këngëtarja ka etiketuar të dashurin e saj në një prej postimeve të fundit teksa përcjell ndeshje të futbollit ku luan Ibrahimi.

Duket se në tentativën e dytë, gjërat po ecin për mrekulli për dyshen. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm