Kishtë rënë nga ballkoni – aktorja e njohur rrëfen historinë qesharake

By

Aktorja e famshme kosovare Adriana Matoshi, po që është një grua që të bën të qeshësh.

Jo vetëm me rolin e saj si Sasa në serialin “O sa mirë”, por edhe historitë e jetës së saj janë super qesharake.

Javën që lamë pas, ajo për Prive ka rrëfyer se cfarë i kishte ndodhur në shtëpinë e saj kur ishte vajzë e vogël.

“Më merrte malli kur shoqet e mia shkonin te djaja i tyre. I dëgjova se erdhën dhe po zgjatesha ta thirrja shoqen time Fluturën dhe rashë nga ballkoni, nga kati i parë në një kolicë dhe e pata vrarë kokën”.

Intervista e plotë në linkunë më poshtë:

Artikuj të ngjashëm