Xhuli ka për të thënë diçka për Stresin dhe Vivin

By

Juliana i ka thënë Mbresës se me Vivienin dhe Stresin është e detyruar të mbajë kontakte vetëm brenda shtëpisë së Big Brother Vip Kosova.

“Unë me Vivienin nuk kam çfarë të sqarohem as jashtë, kjo është lojë më ka ofenduar”.

“Stresi ma ka ofenduar familjen, më ka ofenduar mua, më ka thënë je femër e lirë”, ka thënë Juliana.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Artikuj të ngjashëm