Pothuajse e përfunduar: Brenda banesës së Bleros dhe Afronës (FOTO)

By

Banesa ku do të jetojnë Blero dhe Afrona, është pothuajse gati.

Ka qenë Afrona ajo që ka publikuar një video në instastory për të dokumentuar që banesa në të cilën çifti do të jetojë, është në përfundim e sipër.

Blero dhe Afrona akoma s’janë martuar edhe pse këngëtari i pati propozuar martesë në njërin prej edicioneve festive të Prive, por në intervistën e fundit të Bleros në NIN, artisti tha se do të bashkëjetojë me Afronën./Prive.al

Artikuj të ngjashëm