Rozana Radi do na bëjë sërish me lot në Këngën Magjike?

By

Me paraqitjet e saja në “Këngën Magjike”, Rozana Radi gjithmonë na ka emocionuar shumë.

Tekste që i flisnin dashurisë e gruas, artistja gjithmonë ka ditur të na prek në zemër. Këngëtarja ka dhënë lajmin se këtë vit konkurron me këngë në festivalin “Kënga Magjike” dhe sigurisht do të jetë baladë.

Këngëtarja e famshme, që në vitet paraprake ka sjellë balada fantastike e madje në vitin 2016-të edhe e ka fituar festivalin me këngën “Ma thuaj ti”, pritet të na bëjë me lot edhe këtë vit.

Madje këtë ia ka konfirmuar edhe një mikeshës së saj që i shkruante në Instagram!

Artikuj të ngjashëm