Anastacia përshëndet Shqipërinë dhe Kosovën nga Beogradi (Video)

By

Këngëtarja amerikane gjatë javës që lamë pas ka mbajtur koncert në kryeqytetin serb, Beograd.

Atje i pranishëm ka qenë edhe një ekip nga televizioni ABC Neës që ka realizuar një material nga ky event.

Anastacia ka konfirmuar prezencën e saj me datë 25 gusht në Tiranë duke dërguar një video mesazh për të gjithë shqiptarët nga Shqipëria e Kosova.

Artistja amerikane do të jetë në kryeqytetin shqiptar në kuadër të turit të saj “Resurrection”.

Për më shumë ndiqni video materialin në linkun e mëposhtëm./Prive.al

https://www.youtube.com/watch?v=vBW8rFpT3Sw

Artikuj të ngjashëm