Xhensila e Besi ndihmojnë një fëmijë në nevojë!

By

Çifti Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku dje kanë vizituar Leon. Një fëmijë i cili i është nënshtruar 4 ndërhyrjeve por që duhet sërish të jetë në kujdesin e mjekut.

Leon vuan nga një sëmundje e këmbëve dhe i duhet prapë të operohet por që ka qenë i kushtueshëm.

Besi, Xhensila e Rati kanë kontribuar për këtë ndërhyrje tek këmbët e Leos që të mund të ec sërish./Prive.al

Artikuj të ngjashëm