‘Ferma e Kafshëve’ në Teatër (Video)

By

Teatrin Kombëtar të Kosovës për tre ditë radhazi do të mund të shihni shfaqjen ‘Ferma e Kafshëve’.

Shfaqja e George Orwell vjen nën regjinë e Ilir Bokshit dhe premiera ka qenë sonte në ora 20.00 teksa në dy ditët në vazhdim do të mund të ndiqni reprizën e saj.

Kasti i saj ka qenë i përbërë me aktorë të shumtë nga Kosova e Shqipëria si Ardian Morina, Ard Islami, Ema Uka, Tristan Halilaj e disa të tjerë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm